Схема посадки, Врожайність, Кількість на гектар грецкого горіха Кочерженко, Іван Багряний, Яцек, Бомба, Велетень, Ідеал від Walnuts Broker

Схема посадки, Врожайність, Кількість на гектар волоського горіха Кочерженко, Іван Багряний, Яцек, Бомба, Велетень, Ідеал від Walnuts Broker
Схема посадки саджанців волоського горіха Кочерженко, Іван Багряний, Яцек, Бомба, Велетень, Ідеал від Walnuts Broker
Ми продаємо свої саджанці волоського горіха і фундука і знаємо всі ваші основні питання про горіхи наперед.
Так як централізованої інформації немає, зате почали вибігати різні розумників і що вони стверджують ми обговорювати тут не будемо.
Не панська це справа знайомити вас навіть не з нашими конкурентами а з непотребом класу напівбомжів.
Вирощувати саджанці на продаж ми почали не відразу ... спершу у нас (нам пощастило що наші предки посадили НЕ чістопомойние горіхи а сортові сіянці) стояло завдання продавати самі плоди - горіхи і ми це робили.
В той момент коли ми продавали сортові горішки як в бійні вигляді так і після переробки (калібрування, очищення від шкаралупи і подальший поділ на фракції) ми заробляли гроші а попиту на саджанці не було.
Точніше сказати попит був але незначний.
Потім прийшов 2012 рік .... що стало в нашій Україні в той момент я не пам'ятаю, але у нас почали питати саджанці горіха сорт Ідеал і питати дуже часто.
Так вийшло що горіх сорт Ідеал ми намагалися продавати бійню (неочищеним) тому що конусна форма погано калібровані і тим більше погано розколювалася механізованим способом - верстатами.
Зате горіхи сорт Кочерженко і сорт Іван Багряний ми чистили охоче і продавали так само легко.
Конкуренції в збуті переробленого горіха як такої немає, але зате є посилений попит на круглі своєю формою горішки / плоди і замовляють їх тоннами.
Але ринок України завжди пізно стартує і тим більше пізно зупиняється.
Люди шукали горіх сорт Ідеал тільки за такі моменти, як: скороплодность, тонкокорими і середньорослі.
Ми продаючи саджанці волоського горіха сорт Ідеал почали звертати увагу на горіхи сорт Кочерженко і Іван Багряний.
Перекручуючи назви цих горіхів і навіть намагалися покликати до телефону самого Івана Багряного а на горіх сорт Кочерженко називали і називають Кучерженку або кАктнеку або Кучарежний і т.п.
Але самі по собі ці скороплоден вельми чудові й чорт з ним з назвою, зате дайте мені ці скороплоден і баста.
Потім наповнюючи свої сайти ми звертаючи увагу на найчастіші запитання про посадку і кількість саджанців ... просто звернули на свій горіховий сад - якому в 2018 році виповнилося 16 років - властивості - параметри - горіхових дерев і прорахували найкращі схеми посадки кожного з вирощуваних нами сортів.
Але і це не все!
До мене в Херсон приїхав молодий мужик - але коли розмовляли по телефону у нього голос був 80летнего старого- і він вказав мені на неточність в розрахунку кількості саджанців.
Я людина не образливий і зробив все, щоб він уебал швидше і саджанці у мене не купував, так як до всього він на гнилої козі почав мені паяти що раз йому треба багато саджанців, то треба віддати йому за копійки.
Таких хуесос завжди вистачає і швидше за все вони закуповують дворовий горіх у м'яко скажемо так наших конкурентів і ми вже вчора в передчутті коли замість горіха Кочерженко у цих виродків виростає то що вони купили.
Бу га гага! Жаліти таких людей немає сенсу!
Але давайте на цій сторінці розглянемо питання, що цікавлять нас питання.
Почнемо зі схеми посадки наших горіхів, а це горіх Ідеал, горіх Кочерженко, горіх Іван Багряний, горіх Яцек, горіх Велетень, горіх Бомба:
Схема посадки саджанців волоського горіха сорт:
Кочерженко 4х4 метра
Іван Багряний 3х3 метра
Ідеал 5х5 метрів
Яцек 8х8 метрів
Бомба 8х8 метрів
Велетень 8х8 метрів.
Знаючи схему посадки ми тепер можемо прорахувати і скільки потрібно нам саджанців того чи іншого сорту волоського горіха:
Кочерженко на гектар - 625 шт саджанців.
Іван Багряний на гектар - 1111 шт саджанців.
Ідеал на гектар - 400 шт саджанців.
Яцек на гектар - 156 шт саджанців
Бомба на гектар - 156 шт саджанців
Велетень на гектар - 156 шт саджанців
Тепер знаючи скільки саджанців на гектар ми повинні знати врожайність кожного з сортів волоського горіха і це:
Горіх Кочерженко - 40 кг.
Горіх Іван Багряний 20 кг.
Горіх Ідеал 40 кг.
Горіх Яцек від 100 кг.
Горіх Бомба 80 кг.
Горіх Велетень 60кг.
Відповідно виробляємо розрахунок очікуваного прибутку множачи кількість горіхових дерев на врожайність з одного дерева і наприклад отримуємо: горіх Кочерженко 10 дерев 400 кілограм горішків.
Продаючи горіхи бійню - сьогодні ціна середня 30 гривень - ми отримуємо з 10 дерев 400 кілограм множачи на 30 гривень 12.000 гривень восени.
Але я за продаж бійню ваші очікувані врожаї готовий викликати дух Йосипа Віссаріоновича і нехай він вас розстріляє.
Так як перероблений - очищений і розділений на фракції горіх у багато разів дорожче. Х'уй з ним розподіл на фракції ... я людина врівноважена і нордична стійкий - покликав людини він почистив горішки що не діляться на фракції і я за допомогою дошки для уебанов в OLX продав свій мікс за 150 гривень кіло.
А тим хто не Мока свого п'ятака в переробку скажу, що з 3 кілограм бійню горіха ви отримуєте в середньому 1,5 кілограм очищеного горіха.
Тут не поспішайте обсирать а беріть кулькулятор і рахуйте 200 кілограм чищеного не розподіл на фракції горішка множите на 150 грішек і спливає сума в 30 Касар ... для диких пояснюю ... 30.000 гривень з тих же 400 кілограм бійню горіха.
Але це ще не все!
Ви скажете .. так це треба ебаться! Чистити або хіт колгоспу імені Горбатого - лузати, лущити і лусне горішки.
ВИ ЯКЩО перебереться НА ФРАКЦІЇ чищені ОРЕХ ТО .... БАБОЧКА 240 грн. кіло, половинка 180 гривень і так в низ до самої пизде, яка теж продається.
Чи не чую овацій і оплесків ?? !!
Та й х..й з ними!
Коли мені задають питання ... завтра все посадять горіхи і ціна впаде ?!
Х..й впаде - а роботи у всіх сферах у нас з вами все менше і менше а горіхи завжди в ціні.
Знову ж для жителів з Мозамбік поясню ..... горіхи вивозять за бугор, так як наш брат їсть їх дуже мало.
Зате араб жере сучара пачками і у вигляді каші і у вигляді цукерок- солодощів і так просто курнув гашишу і жує горішки.
Тому що гашиш виводить з організму кальцій і вітаміни, а він горішки підбадьорюють і підживлюють організм просто ахуенно.
За бугром волоські горіхи подрібнюють на борошно і спортсмени платять за свої протеїнові напої і не здогадуються що там горіхи.
Як жеруть горішки в Європі?
Так точно як і у нас - погано, але зате скрізь горіхи - будь то волоський, фундук і мигдаль - в чоколаде і жеруть.
Жеруть мусслі і т.п.
Одна виебать психолог з під Києва як то посумувати мені Печалька що у неї одне високоросла дерево допомагало оплачувати річні витрати приватного будинку, а це газ, світло, вода і т.п.
Ми продаємо як скороплідні горіхи так і великоплідні ... а знаючи ваш інтерес скажу відразу, що я хотів би мати такий горіх ... висота і гроздевідное як у горіха Іван Багряний, а самі плоди як у великоплідного горіха Яцек. Але поки таких гібридів немає.
Наш інтернет магазин тут Walnuts Broker

  • Просмотров: 479

Комментарии (0) :

Нет добавленных комментариев...

Добавить комментарий:

NETDO.RU

Лучший конструктор сайтов