Посадка скороплідних грецьких горіхів Кочерженко, іван багряний, ідеал від Walnuts Broker

Посадка скороплідних грецьких горіхів Кочерженко, іван багряний, ідеал від Walnuts Broker
Почнемо з того - які саджанці віком найкраще садити на своєму земельній ділянці і мова тут підемо про скороплідні волоські горіхи.

Найпростіший і невибагливий сорт скороплідністю волоського горіха це ідеал.
За ним займають другу сходинку і ділять між собою горіх Кочерженко і іван багряний.
Частина наших замовників просять надіслати їм однолітки - а інша половина горіховодів замовляють дворічки.
Про більш дорослий волоський горіх - від 3 років і вище - ми поговоримо в ході нашої бесіди і в кінці під підсумовує і зробимо для себе висновки що нам робити і як поступити.
Вік скороплідних саджанців один рік і два роки.
Самий приживаються і невибагливий - це однорічний саджанець горіха.
А більш стійкий до клімату, а це і спека і зима і весна - це дворічний саджанець скороплідністю горіха.
Однорічні горішки все стерплять - крім зимових морозів і особливо таких - як був навесні в 2017 році, коли загинули дерева волоського горіха вже вистояв - врожайні і здавалося б старі все фортели погоди. Що сталося?! Потепліло ... весна ... дерева пустили по свої стовбурах і стеблах життєві соки і ці соки замерзли. Руйнуючи древко всередині. В такому випадку померзли стовбурах і гілках нічого не допоможе. Обрізати і дати можливість вирости новим паросткам виділяючи з них плодоносні гілки. Про форміровку я не буду говорити, тому що кожен садівник приймає такі рішення сам. Однорічні саджанці занадто тонесенькі. Їх легко виморозити.
Якраз дворічні вже в цьому відношенні вже більш стійкі, але пересаджуючи дворічний скороплоден ви втратите радує очі перші зав'язь скороплоден. Адже ми знаємо, що горіх ідеал починає своє плодоношення на 3 рік, а Кочерженко і іван багряний на перший або другий.
І хочу вам зазначити, що наші саджанці починають своє плодоношення 50/50%.
Нехай вас це не лякає, а навпаки ви повинні розуміти - що раніше плодоношення це не показник якості скороплідністю волоського горіха і навіть більше ... ніж пізніше скороплоден почне народжувати - тим довше проживе. Але свої 40 Кілл з нього ви отримаєте на 7-8 рік обов'язково. Вихід на стабільні 40 кілограм ви отримаєте на 10 рік і зможете збільшити на 30% тільки встановивши регулярну крапельку і щорічно підгодовуючи горіхи. Так само дуже важливий такий момент - як стрижка скороплідністю горіха.
Підстригати його потрібно ранньою весною в кінці літа. Робіть свої скороплоден зачіску - як у Дональда Трампа. Кукурудзяна руде рильце. Я не політик, але коли я почув слова Трампа: Не шкодуйте грошей на хорошого перукаря ... я просто .....
З цього зрізати неефективні гілки формуючи врожайну і перш за все бізнес крону - Ви знімаєте непотрібне навантаження з дерева. Зрозумійте, що ми навчилися любити природу за радянських часів, коли ліс співав пісні, а поля підспівували, але ті ж окультурені педики - французи - маючи за плечима досвід монетизації всього навколо - дивляться на будь-яке дерево як на заробіток.
Тобто для вас волоський горіх це приносить гроші дерево, а Жабоєдов дивляться на горіх - як на бабло.
Приклад: О! Жульєн ... Дивись Бабло росте! Помпадюр.
З цього успішні садівники це тирани і сухі скнари. Ви теж так зможете! Як французи.
Збувши свої перші врожаї ви підрахуєте бабло і все!
Станете жадібним - підозрілим і будете розмовляти з сусідами гордовито.
Це грошовий обряд - 5 рублів в кишені і ти фраєр!
Трирічні саджанці скороплідних горіхів втрачають рік при пересадці, але їх теж замовляють люди - не дивлячись на ризики повної отторгаемості і не приживлюваності скороплоден і через іншого клімату і через грунту.
І звичайно ж саджанці скороплоден віком до 3 років потрібно в холоду вкутувати, наприклад соломою ... не допустивши запреванія дерев на початку весни.
  • Просмотров: 330

NETDO.RU

Лучший конструктор сайтов